SPSK im. prof. Adama Grucy w Otwocku po raz drugi

W środę 14 listopada Tomek jedzie do Szpitala Klinicznego im. prof. A. Grucy na zabieg „uwolnienia prawego łokcia”, a dokładnie - nacięcia ścięgna mięśnia dwugłowego prawej ręki. Już kiedyś byliśmy w tym szpitalu, ale wtedy Tomek miał operowaną lewą nogę.

W czwartek Tomek jest operowany. Zabieg przebiega szybko i sprawnie. Teraz czeka go miesiąc w gipsie, przy czym co tydzień będzie miał naciąganą rękę i zakładany nowy gips, w celu uzyskania jak największego kąta w przykurczonej ręce. W związku z tym zabiegiem noce mamy nieprzespane, bo Tomek po zabiegu z bólu nie może spać, ewentualnie w pozycji siedzącej ;)

Na szczęście już niedługo gips zostanie zdjęty i mamy nadzieję, że ból się zmniejszy. Oczywiście rehabilitacja w domu jest kontynuowana i Tomek robi bardzo duże postępy. Potrafi już coraz dłużej samodzielnie siedzieć.

Oto kilka zdjęć z listopada i grudnia 2012 roku:Na subkonto Tomka w fundacji wpłynęły już pieniądze zebrane z przekazania 1 % podatku.

Wszystkim, którzy postanowili wesprzeć Tomka i jego rehabilitacje, bardzo gorąco dziękujemy.

Zebrane pieniądze wystarczą na około 6 miesięcy intensywnej rehabilitacji, dzięki której Tomek robi ciągłe i widoczne postępy.

Prosimy o pamiętanie o Tomku w przyszłym roku.Poprzednia strona Następna strona