Zima 2013-2014

Druga połowa października była pełna wrażeń, bo zaczęła się od małej rodzinnej uroczystości. Poniżej kilka zdjęć.

Tomek z rodzeństwem:

Tomek w tańcu:

Intensywna rehabilitacja w dalszym ciągu trwa. Michał i Grzesiek wytężają siły i wymyślają coraz to nowsze ćwiczenia. W piątki Tomek często chodzi na basen z Grześkiem i bratem Damianem, a czasem kuzynem Jurkiem. Poniżej kilka aktualnych zdjęć z treningów:
Ćwiczenia z Grześkiem przy drabinkach:

Nowy sukces Tomka - Tomek zaczął samodzielnie przestawiać prawą nogę. HURRRAAAAAAA!!!Rehabilitacja w wodzie:

Tomek z tygodnia na tydzień coraz bardziej chce mówić. Ma zajęcia z trzema różnymi logopedkami. Trzeba przyznać, że bardzo się wysilają: masują mu buzię, uciskają odpowiednie punkty, pokazują literki, puszczają muzykę, czytają, a nawet grają na gitarze i śpiewają. Zmuszają do tego, żeby próbował wymawiać głoski. Póki co udaje się A i E. Ale to już coś. Oby postępy były coraz szybsze i coraz bardziej widoczne…

Na początku lutego całą rodziną wybraliśmy się na wycieczkę do Planetarium w Centrum Kopernika. Obejrzeliśmy film „Na skrzydłach marzeń”. Polecamy! Poniżej jedyne zdjęcie, jakie udało nam się zrobić:

No i jeszcze zdjęcia z wycieczki do zoo:Na początku maja planujemy kilka dni odpoczynku w Bieszczadach, a później miesiąc ciężkiej pracy w Bielsku-Białej. Na wakacje też mnóstwo planów. Staramy się zapisywać Tomka na turnusy refundowane przez NFZ, ale niestety czas oczekiwania na miejsce zazwyczaj jest bardzo długi… Czasem mocno studzi to nasz zapał :/

A na zakończenie zdjęcie, które wygrzebaliśmy z naszych starych zbiorów. Tomek miał tu niecałe 3 latka i uwielbiał jeździć samochodzikami w pobliskim ogródku jordanowskim.

Prosimy, żebyście pamiętali o Tomku przy rozliczaniu podatku i będziemy ogromnie wdzięczni, jeżeli zechcecie przekazać 1% procent Waszego podatku właśnie na niego.

On naprawdę robi postępy i warto w niego zainwestować.

Pozdrawiamy serdecznie i za jakiś czas znowu coś napiszemy.Poprzednia strona Następna strona