Koncert zorganizowany przez "Domejko Dzieciom" i bieg Chomiczówka

Dnia 16 stycznia 2011 roku odbył się XXVIII Bieg Chomiczówki i VI Bieg o Puchar Bielan. Jak nakazuje tradycja, ten zimowy bielański bieg uliczny odbywa się w trzecią niedzielę stycznia, bez względu na pogodę. Decyzją organizatora i współorganizatorów środki z wpisowego, które zostały po pokryciu kosztów pomiaru czasu i obsługi sędziowskiej, przekazano na cel charytatywny, czyli pokrycie kosztów rehabilitacji Tomka Dudka i Michała Kłysa. Tomek otrzymał ok. 6 000 zł.

W dniach 17-22 stycznia odbyła się szósta edycja akcji charytatywnej Domeyko Dzieciom. Tym razem poświęcono ją właśnie Tomkowi. Akcję zakończył koncert finałowy Domeyko Dzieciom, który odbył się w sobotę 22 stycznia w warszawskim teatrze Komedia.

19 stycznia odbył się mecz siatkówki Gwiazdy kontra Uczniowie. Komentatorem meczu był pan Andrzej Supron. W drużynie gwiazd grali m.in.: Dorota Idzi, Agnieszka Wieszczek, Magda Grzywa, Piotr Grabowski, Paweł Bukrewicz, Mateusz Damięcki, Daniel Wieleba.


Koncert przygotowali uczniowie Zespołu Szkół nr 51 im. I. Domeyki pod kierownictwem pani Anny Frołów. Wystąpili uczniowie tego liceum oraz zaproszeni Goście: Trio bluesowo-jazzowe, Agnieszka i Grzegorz Cherubińscy (boogie-woogie), Artur Barciś i Robert Rozmus. Po występach odbyła się licytacja. Wszystkim serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i ciężką pracę włożoną w przygotowanie tego wspaniałego tygodnia, podczas którego udało się zebrać aż 18 380,90 zł na leczenie i rehabilitację Tomka.


Poprzednia strona Następna strona